Ми працюємо.💙💛 Разом до перемоги! ​
Інтернет-магазин змащувального обладнання
Графік роботи:

ПН-ПТ:  09:00–18:00

СБ-НД: Вихідний

м. Київ, проспект Повітрофлотський, 94-А

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Шприц для змащування хрестовин

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Мастильний шприц для хрестовин – спеціальний пристрій, призначений для подачі змащувального матеріалу у вузли, механізми, мастила хрестовин. Найчастіше шприц використовують для змащування деталей машин, у яких здійснюється тертя. В автомобілестренні використовують шприци для змащування таких видів механізмів: хрестовини, підшипники, штоки гідроциліндрів, маточини, кермові тяги та інше. При використанні мастильного шприца в поєднанні з гнучким шлангом можна змащувати деталі у важкодоступних місцях без розбирання вузлів.

 

Шприци бувають

1. Механічні шприци.

Механічні мастильні шприци – оптимальний пристрій для проведення мастильних робіт. Механічні шприци бувають двох видів: одноручний (у народі пістолетного типу) чи дворучный. Перед початком проведення мастильних робіт (наприклад шприцювання хрестовин) потрібно наповнити шприц мастильним матеріалом і кілька разів натиснути на важіль для видалення повітряної порожнини. Залежно від моделі та конструкційних параметрів шприців можуть змінюватися такі параметри як об'єм, тиск та порція мастильного матеріалу.

2. Пневматичні (повітряні) шприци.

Пневматичні шприци працюють від стисненого повітря, це дозволяє полегшити та докорити робочий процес технічного обслуговування всіх вузлів, механізмів, агрегатів, без надзусиль користувача. Пневматичний шприц часто використовуються у промислових виробництвах, на СТО та приватних майстернях. Пневматичні шприци можуть мати різні технічні характеристики, що так само збільшує спектр їх використання.
 

3. Акумуляторні (електричні) шприци.

Акумуляторні шприци – інструменти, у яких шток подачі мастильного матеріалу приводиться в дію електродвигуном (можуть мати різний вольтаж). У шприцах можуть використовуватися акумулятори різних видів (NiCa, NiPol і т.д.), від чого залежатиме час безперервної роботи, кількість циклів заряду, вага мастильного шприца.

Коли настає момент «як правильно вибрати мастильний шприц?

На що звернути увагу? для змащування хрестовин, карданів потрібно враховувати той момент, що прес-маслята може перебувати в поглибленні або між двома деталями даного вузла. Інтернет-магазин мастильного обладнання GROZ рекомендує використовувати додатково посилену насадку з більш тонкою стінкою https://groz.com.ua/nasadka-na-shprits-dlya-smazki-tonkaya-690-bar/ . Так само потрібно звернути увагу на комфорт при роботі зі шприцем. Можна використовувати як одноручний шприц, так і дворучний.

 

Інтернет-магазин мастильного обладнання GROZ є офіційним представником в Україні. Ми надаємо широкий асортимент надійного мастильного обладнання (шприци, нагнітачі, насоси, витратні матеріали) торгової марки GROZ.

Форма оплати

- післяоплата (накладений платіж, перевізником Нова Пошта)

- Оплата на сайті WayForPay.

- Оплата за безготівковим розрахунком.

 

Питання відповідь:

1. Чи працюють ваші шприци з тубами?

Всі шприци ТМ GROZ працюють під будь-який вид наповнення (ручна закладка, заправна мембрана, нагнітач для заправки плунжерних шприців).

2. «не можу змастити кардан узимку»

Не всі шприци можуть працювати при мінусових температурах. ТМ GROZ розробила спеціально для таких випадків шприц G32 (https://groz.com.ua/shprits-dlya-smazki-g32-pistoletnogo-tipa-so-shlangom-517-bar/) .За рахунок зміненої конструкції подачі мастильного матеріалу в камеру шприца його можна використовувати з густими мастильними матеріалами (до NLGI 3) та температурі до -5

3. «не можу зняти муфту з прес-маслянки»

  Муфта надивається або знімається з прес-маслята виключно під кутом 45 градусів, в деяких випадках муфту потрібно відкрутити на підлогу обороту (для того, щоб послабити цанговий механізм), надіти на прес-масляку і закрутити назад. Так само можна використовувати швидкознімну муфту)

4. При використанні пневматичного шприца видавлює сальники.

 Існує два види пневматичних шприців: порціонні та автоматичні. Автоматичні шприци – регулювання подачі мастильного матеріалу здійснює опрератор, натисканням на пусковий важіль.

Вгору