Groz (Індія)  - найбільше у світі підприємство з виробництва змащувального обладнання, інструменту та оснащення. На території 14 га (площа закритих приміщень 30 тис.кв.м) працює майже 2000 осіб. Штат інженерів, які займаються розробками, винаходами, випробуваннями, впровадженням у виробництвом складає понад 200 працівників.

Спектр товарів включає понад 5000 найменувань. Продукція Groz і послуги розроблені з урахуванням потреб великих промислових гігантів, що спеціалізуються на різних галузях - від будівництва до авіації, сільськогосподарського та автосервісного обладнання і, авжеж, для пересічного споживача.


Зроблено на совість

Висока якість товару порівняно з аналогами визнана нашими дилерами та клієнтами. Тому, якщо ви не зацікавлені в придбанні одноразового обладнання, тоді  продукція Groz буде чудовою альтернативою китайським товарам.

Ми представляємо на території України продукцію індійського підприємства Groz. Ми є офіційним постачальником на український ринок змащувального, паливного обладнання та іншої продукції Groz, наша компанія також забезпечує технічне обслуговування проданого обладнання, постачання запасних деталей для гарантійного та післягарантійного ремонту, а також витратних матеріалів та комплектуючих. Крім того, висококласні спеціалісти компанії проводять технічне консультування щодо підбору обладнання марки Groz.

Ви можете розраховувати на:

  • 100% оригінальний товар
  • Гарантію 12 місяців
  • Гарантійне та післягарантійне обслуговування в нашому сервісному центрі
  • Безкоштовна доставка при замовленні товарів на суму від 2000 грн.
  • Високоякісну продукцію від виробника, який вже 47 роки (з 1976) спеціалізується на мастильному устаткуванні.