Ми працюємо.💙💛 Разом до перемоги! ​
Інтернет-магазин змащувального обладнання
Графік роботи:

ПН-ПТ:  09:00–18:00

СБ-НД: Вихідний

м. Київ, проспект Повітрофлотський, 94-А

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Шланги для шприца для змащування

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Шланг для шприца з мастилом - це додатковий аксусуар, що використовується в мастильних інструментах. Можуть застосовуватися для ручних та пневматичних типів шприців. Без цих спеціальних пристроїв просто не обійтися, коли необхідно змастити механізм у важкодоступному місці. Економія часу та зручність у застосуванні дає додатковий комфорт під час проведення мастильних робіт.

Де використовується
Шприцювання - це проста, регулярна процедура, яка не вимагає спеціальної підготовки. Без достатньої кількості мастила вузли та агрегати автомобіля можуть вийти з ладу або втратити продуктивність. Досвідчені водії ніколи не забувають про своєчасне змащування деталей і механізмів, що труться.

Використання шлангу полегшує обслуговування автомобіля. Шприцювання здійснюється переважно в тих місцях, де без спеціального інструменту неможливо змастити потрібну деталь. Шланг застосовується для шприцювання шворнів, хрестовин карданних валів, важкодоступних місць і має достатню гнучкість і довжину, щоб можна було залізти туди, куди залізна трубка просто не дістане.

Як вибрати?
Вибір залежить від певних особливостей конструкції. При підборі шланга на шприц для мастила необхідно враховувати параметри:

  • Довжина - необхідна, щоб безперешкодно дістатися місця і зробити роботу.
  • Діаметр - відповідає за кількість мастила, що проходить.
  • Тип різьбового з'єднання — для з'єднання зі шприцом та насадками.
  • Робочий тиск - зазвичай вказується на зовнішній стороні, не допускається його перевищення, щоб уникнути прориву.

При виборі шланга, переконайтеся, щоб у шприца і шланга було однакове різьблення, інакше їх з'єднання буде неможливо. Зазвичай у всіх шлангів різьблення м10х1, таке як і більшості шприців у нашій країні. Також важливим параметром є довжина та матеріал виготовлення. Від матеріалу залежить робочий тиск, що витримується, міцність, гнучкість. При виборі дешевого чи неякісного виробу можете зіткнутися з проривом чи протіканням. Від довжини щданга залежить як далеко ви зможете приєднатися до прес-маслянки.

Чому купувати краще на сайті Groz?
Для того щоб зробити правильний вибір шланга для мастильних шприців, перед його покупкою необхідно знати робочий тиск у вашому мастильному шприці. Важлива деталь: наші шланги постачаються в комплекті з якісними муфтами (насадками), тому вони повністю взаємозамінні зі сполучними трубками. Якщо на цьому етапі виникають труднощі, наші кваліфіковані технічні фахівці допоможуть у підборі правильного типу товару. Зробити це можна зателефонувавши вказаному вище на сайті.

Вгору