Ми працюємо.💙💛 Разом до перемоги! ​
Інтернет-магазин змащувального обладнання
Графік роботи:

ПН-ПТ:  09:00–18:00

СБ-НД: Вихідний

м. Київ, проспект Повітрофлотський, 94-А

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Солідолонагнітачі (нагнітачі мастила)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вам необхідні якісні нагнітачі в'язких мастил? Тут ви зможете замовити сучасний недорогий солідолонагнітач для ваших цілей. Наша компанія пропонує обладнання різних типів, що дозволяє накачувати щільні консистенції мастил у виробничих процесах і при виконанні технічного обслуговування ТЗ.

Види запропонованого обладнання
Оскільки зазвичай у ролі густого мастила застосовують солідол, то всі типи обладнання для простоти називають солідолонагнітачами.

Ручні нагнітачі мастила входять до першої групу пристроїв. Їх використовують для обслуговування підшипників мотоциклів, автомашин, верстатів та агрегатів, коли відсутня потреба у прокачуванні великих обсягів матеріалів. Тиск створюється важілем, що прокачує 5-8 г мастила за один хід. Деякі моделі використовують для наповнення плунжерних шприців.

Пневматичний нагнітач солідолу використовують як мобільну частину системи. Пристрій працює від компресора стисненого повітря, що проштовхує матеріал через прилад. Висока продуктивність обладнання та рівень його автоматизації дозволяє вирішувати сервісні задачі за коротший проміжок часу. Цей вид пристроїв ідеальний для роботи з густими речовинами. Представлені на сайті моделі здатні перекачувати 400-1100 г речовини за хвилину.

Ножний нагнітач забезпечить швидку роздачу матеріалу при виконанні щоденного ТО екскаваторів, с/г обладнання та автомобілів. Ця група пристроїв відрізняється портативністю та здатністю нанесення мікро доз від 1,25 до 2г за хід. Одного натискання ногою вистачає для видачі до 30 порцій матеріалу.

Яке мастило використовувати?
Використання мастильного обладнання дозволяє перекачати пластичне мастило в точному об `ємі і в заданих параметрах. Пристрої здатні прокачувати такі типи мастильних матеріалів:

  1. Літол.
  2. Ціатім.
  3. ШРУС-4.
  4. Графітна - УСсА.
  5. NLGI 1, 2 та 3.

Однак найчастіше для прокачування використовують солідол. Робочим середовищем обладнання вважається консистентне мастило. Представлені пристрої розрізняють за обсягом бака, який обмежує кількість мастила за цикл. У нас можна замовити нагнітач на коліщатках ємністю 15, 30 та 50 л. У різних типів пристроїв різний паспортний тиск: від 255 до 500 бар. Портативні моделі – нагнітачі мастила J2, GFP-04 для заправки шприців зручно монтувати на бочку за рахунок спеціальної опори що передбачена конструкцією моделі.

Плюси купівлі у нас на сайті
Оформляючи замовлення на нашому сайті, ви можете бути впевнені у високій якості нагнітального обладнання для землерийної та сільськогосподарської техніки, верстатів, автомобільного транспорту та суднових механізмів.

Наші консультанти зателефонують вам і допоможуть підібрати тип і продуктивність обладнання.

Вам потрібен практичний переносний солідолонагнітач або потужний і продуктивний пристрій, що гарантує швидке і рядне нанесення. Ми забезпечимо річну гарантію та демократичну ціну. Доставка по Україні безкоштовно.

Нагнітач пластичного мастила служить для точного обслуговування вузлів та механізмів, у якій сфері вони б не використовувалися: від майстерень СТО до великих підприємств. Зробіть своє замовлення на сайті або зателефонуйте нам за телефоном вказаним у шапці сайту.

Вгору