Ми працюємо.💙💛 Разом до перемоги! ​
Інтернет-магазин змащувального обладнання
Графік роботи:

ПН-ПТ:  09:00–18:00

СБ-НД: Вихідний

м. Київ, проспект Повітрофлотський, 94-А

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Важельно-плунжерний щприц для змащування

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Різноманітна техніка, верстати, механізми та інші агрегати мають вузли, для коректної роботи яких потрібне консистентне мастило. Подають її до них за допомогою прес-маслянок і для цього використовують плунжерний шприц для змащування.

Комплектація шприців
Незалежно від виконання, конструкція цього інструменту незмінна. Вона складається з:

  • циліндричного корпусу;
  • верхньої та нижньої кришки;
  • важільно-плунжерний насоса;
  • поршеня та штока;
  • сполучної трубки з головкою.

Верхній кінець плунжера та важіль скріплені шарнірним з'єднанням. Важіль також з'єднаний з вушкам нижньої кришки за допомогою шарнірів.

Принцип роботи
Щоб заповнити плунжерний шприц мастилом, корпус відкручують від голови, а поршень відтягують. Після наповнення корпусу мастилом його закручують на місце і поршень з'єднують зі штоком.

Щоб змастити вузол, насадкою охоплюють прес-маслянку і натискають на рукоятку. Тоді густа маса через центральний отвір в кришці потрапляє в прес-маслянку. Далі, переміщуючи важіль зверху вниз, плунжер тисне на мастило. Під тиском кулька в маслянці відсувається, і мастило через подовжувач надходить усередину механізму.

Завершивши змащення, необхідно провернути насадку під кутом і зняти з маслянки. Без повороту пелюстки наконечника «не відпустять» клапан, і ви можете пошкодити обидва механізми.

Поради щодо вибору
Сьогодні ринок пропонує різноманітні типи, марки та моделі важільно-плунжерних шприців, що ускладнює вибір. Щоб зробити вдалу покупку, визначте для яких цілей ви купуєте та які технічні параметри вам потрібні.

У професійних цілях потрібні інструменти, що створюють тиск до 690 атмосфер. Залежно від кількості мастила, що використовується підбирається необхідний об'єм шприца. Для індивідуальних цілей підійде модель на 500 мл. З такими моделями можна використовувати картриджі, що полегшує роботу. Для обслуговування легкового автомобіля підійде прилад із тиском 350±50 атмосфер. Для вантажівки краще придбати апарат більшої потужності.

Вибираючи пристрій, варто подумати про особливості його використання. При роботі зі стандартним пристроєм потрібні обидві руки, що незручно в тісних умовах або коли маслянка знаходиться у важкодоступному місці. Тут зручно працювати моделлю пістолетного типу, яким легко керувати однією рукою.

Чому вигідні покупки на сайті Groz
У нашому інтернет-магазині можна знайти важельні шприци різних конструкцій, обсягів та комплектацій. Є послуга безкоштовної доставки від 1000 грн. Обміняти чи повернути товар можна протягом 14 днів.

У нас на постійній основі діє накопичувальна система знижок для оптовиків та постійних клієнтів, яка в залежності від суми покупки становить від 5 до 10%.

Вгору