Ми працюємо.💙💛 Разом до перемоги! ​
Інтернет-магазин змащувального обладнання
Графік роботи:

ПН-ПТ:  09:00–18:00

СБ-НД: Вихідний

м. Київ, проспект Повітрофлотський, 94-А

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Шприци для змащення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Будь-який транспортний засіб –  це складна конструкція з важкодоступними місцями, оснащеними рухомими елементами, що потребують періодичного змащення. Для вирішення подібних задач якнайкраще підійде шприц для змащування: зручно, практично, швидко.

Класифікація за принципом роботи
Шприци-нагнітачі класифікують на наступні групи:

  • Плунжерні – наявність рухомого корпусу, що рухається вздовж трубки зі змащенням, а також нерухомого поршня. Ними зручно змащувати двигуни човнів. Один з різновидів - двоплунжерні шприци з двома плунжерами замість одного.
  • Електричні - рух корпусу здійснюється не механічним зусиллям користувача, а електроприводом. Як правило, такий інструмент працює від батареї. Їх зручно використовувати там, де є багато точок мастила. Наприклад, у техніці JCB.
  • Гвинтовий мастильний шприц – простий, надійний та дешевий пристрій. Наконечник з різьбленням створює тиск усередині ємності зі складом. Користувач механічно обертає наконечник і видавлює мастило.
  • Пневматичний – наявність повітряного компресора дозволяє легким натисканням на курок інструменту видавлювати мастило у заданому місці.

Рекомендації з вибору
При підборі шприца для змащування необхідно звертати увагу на характеристики, зазначені виробником. Важливими аспектами є: обсяг ємності під рідину чи пасту; максимальний тиск приладу; робочі температури. Останній параметр важливий для наших автолюбителів, оскільки виконувати роботи часто доводиться взимку у сильні морози. Залежно від місця змащення слід звернути увагу на кріплення шприца до маслянки. Гнучкий шланг допоможе дістатися важкодоступних місць.

Переваги покупки на сайті Groz
В Інтернеті є величезна кількість пропозицій про співпрацю. Ціни варіюються у досить широкому діапазоні. Однак просто клієнти, компанії, приватні підприємці замовляють шприци Groz. Це зумовлено низкою об'єктивних та суб'єктивних причин.

  • Обґрунтована вартість. Компанія працює безпосередньо з виробниками без використання послуг посередницьків. До речі, цей факт дозволяє гарантувати якість і відсутність підробок брендової продукції.
  • Швидка доставка пристроїв для шприцювання – 1-2 дні, а часто і в день замовлення.
  • Кваліфіковані співробітники-консультанти, допомога яких при виборі та оформленні замовлень однозначно не буде зайвою .

Якщо вас зацікавили товарні позиції в каталозі, неодмінно телефонуйте за телефонами, відображеними на сайті, або залишайте заявку у формі зворотного зв'язку.

Вгору