Ми працюємо.💙💛 Разом до перемоги! ​
Інтернет-магазин змащувального обладнання
Графік роботи:

ПН-ПТ:  09:00–18:00

СБ-НД: Вихідний

м. Київ, проспект Повітрофлотський, 94-А

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Шприц для густого мастила

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Шприц для густого мастила – спеціальний інструмент, необхідний для полегшення обслуговування транспортних засобів, а також вузлів та агрегатів різного обладнання. З його допомогою щільні та пластичні змащувальні рідини подаються до важкодоступних частин, що труться через канали вбудованих маслянок або напряму. У результаті за невеликих тимчасових витрат вдається отримати відмінний результат.

Різновиди пристроїв та їх застосування


Конструктивно шприци для нагнітання мастила можуть бути пневматичними та механічними. У пневматичних пристроїв робочий тиск створюється впливом стисненого повітря, яке подається компресором. Пристрої мають різну вагу, швидкість подачі змащувального складу та робочий тиск. При їх використанні не потрібно докладати додаткових фізичних зусиль, але сфера застосування інструменту досить обмежена – це виробничі цехи та автомайстерні.

Механічні шприци для твердого мастила простіше за своєю будовою та мобільнішими. Вони бувають:

  • плунжерними (важільними);
  • електричними (акумуляторними);
  • натискними (гвинтовими).

Плунжерний шприц складається з нерухомого циліндричного корпусу зі сталі або алюмінію, в якому розміщується маслянка, всмоктуючий елемент і поршень. Прокачування здійснюється за допомогою нагнітального клапана, розміщеного в торцевій частині конструкції та з'єднаного з циліндром високого тиску. У цій моделі тиск збільшується при натисканні ручки.

Дещо вдосконалений важільний шприц являє собою акумуляторну модель. Його принцип роботи схожий з описаним раніше зразком, але нагнітальний клапан у цьому пристрої приводиться в дію поршнем, що переміщується енергією батареї. Є інструменти, що передбачають підключення до прикурювача автомобіля.

Корпус натискного шприца закінчується в торцевій частині гвинтом, з'єднаним з поршнем, що переміщується всередині виробу. При закручуванні гвинта густе мастило видавлюється до розташованого на іншому кінці сопла, і далі в шланг або назовні.

Поради щодо вибору інструменту


Для вибору оптимальної конструкції шприца враховують вид робіт, що виконуються, і супутні умови застосування, а також технічні параметри пропонованих моделей. Найбільш потрібні інструменти з наступними характеристиками:

  • загальною масою до 2 кг;
  • робочим об'ємом понад 450 см3;
  • робочим тиском понад 414 бар;
  • продуктивністю понад 0.62 грами за один раз.

Також вони повинні бути розраховані на роботу в температурному діапазоні від -20-25 С до +50-55 С.

Переваги придбання товару в компанії Groz


На сайті компанії представлені найпопулярніші моделі інструменту, що отримали найвищу оцінку у споживачів у всьому світі. У них доступна ціна, висока якість та гарантія тривалої безвідмовної роботи. Також потенційним клієнтам прямо на сайті або по телефону надаються докладні безкоштовні консультації щодо підбору відповідних товарів для кожного конкретного випадку. У компанії є бонусна та знижкова система, різні умови оплати. Замовлення доставляються по всій території країни у чітко обумовлені терміни, можливий самовивіз.

Вгору